سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


روابط عمومی سیمکات در میان روابط عمومی های برتر سازمان اقتصادی کوثر

به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر؛ در این گردهمایی سالیانه که با حضور دکتر یوزباشی معاون مدیر عامل و حجت الاسلام محمد حسین پیریائی مدیر کل دفتر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد از روابط عمومی های برتر سازمان تقدیر به عمل آمد.
این نشست صمیمی که با هدف اعلام سیاست های رسانه ای، علاج چالش های موجود و بررسی دوره آموزشی برگزار شده در دانشکده خبر خبرگزاری فارس منعقد شد از آقایان: صدقگو، حسن آبادی، راهوار، اصغرپور و عباسی به ترتیب مدیر روابط عمومی هلدینگ کشاورزی کوثر، ریاست گروه اطلاع رسانی ستاد سازمان، رئیس اداره روابط عمومی شرکت خوراک دام پارس، رئیس سابق روابط عمومی شرکت شهاب و رئیس اداره روابط عمومی شرکت سیمکات و از بانوان: ناظریان، حاتمی و حیدریان به ترتیب مدیر روابط عمومی هلدینگ کوثرصبا، مدیر روابط عمومی هلدینگ معین کوثر و مدیر سابق روابط عمومی موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر به عنوان مسئولان برتر روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر تقدیر به عمل آمد.منبع خبر : NEWS-KOWSAR.IR/0000Z0

برگزاری مراسم تجلیل از واحدهای نمونه استاندارد استان آذربایجان شرقی

همزمان با روز جهانی کیفیت، مراسم تقدیر و معرفی واحدهای نمونه ملی و استانی در استان آذربایجان شرقی به همت اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی، با حضور نماینده معظم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب تبریز حضرت آیت اله دکتر آل هاشم و استاندار آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر عابدین خرم و مدیران واحدهای صنعتی و عموم کارکنان و کارشناسان اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی برگزار شد.
در این مراسم سرپرست اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر صحرائی ضمن عرض خیر مقدم حضور میهمانان، به اهمیت و جایگاه استاندارد در تولید و کیفیت و بیان عملکرد کارشناسان در راستای بهبود تولیدات واحدهای صنعتی و منتخب شدن یک واحد ملی و سیزده واحد استانی اشاره کردند که شرکت سیم و کابل تبریز ( سیمکات ) نیز بعنوان واحد نمونه استانی استاندارد استان آذربایجان شرقی انتخاب گردید.
در ادامه امام جمعه تبریز حضرت آیت اله دکتر آل هاشم ضمن قدردانی از عملکرد و نظارت اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی و تولید محصولات با کیفیت واحدهای صنعتی و رعایت استانداردها، به اهمیت و الزام نظارت بر اجرای استانداردهای مدون و مصوب از سوی نهاد مربوطه و بالا بردن کیفیت تولید در واحدهای صنعتی اشاره نمودند.
در پایان مراسم نیز تصاویر و فیلم های روند تولید و اجرای استانداردها توسط واحدهای صنعتی به نمایش درآمد.

روابط عمومی و اطاع رسانی شرکت سیمکات

مدیر اعتبار سنجی بانک شهر استان در بازدید از سیمکات :

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات : مدیران ارشد بانک شهر در بازدید از شرکت ، از فعالیت‌های این مجموعه و تحولات آن مطلع شده ، در این بازدید که با حضور مدیریت محترم عامل ، عضو موظف هیئت مدیره ، مدیران مالی و سرمایه‌گذاری حضور داشتند طی جلسه‌ای ضمن پخش تیزر شرکت ، مدیرعامل گزارشی از تاریخچه ، تحولات ، اهداف ، برنامه‌ها و سیاست‌های ابلاغی بالادستی ، دستاوردها و بهبودهای صورت گرفته در زمینه‌های مالی ، توسعه بازار داخلی و صادراتی ، تنوع محصول ، نوآوری سیستم‌های یکپارچه مدیریت ، تقدیرنامه چهار ستاره تعالی و پیشرفت سازمانی ارائه نمودند.
جناب آقای ثانی مدیر امور اعتبارسنجی بانک شهر طی سخنانی از تحولات بسیار مثبت ایجاد شده طی چند سال گذشته در مجموعه سیمکات ابراز خرسندی نموده و آمادگی بانک را برای همکاری‌های پایدار اعلام نمودند.

انتخاب یک واحد نمونه ملی و ۱۳ واحد نمونه استانی استاندارد از آذربایجان شرقی

سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری و همزمان با روز جهانی استاندارد یک واحد نمونه ملی و ۱۳ واحد نمونه استانی استاندارد از آذربایجان شرقی برگزیده شدند.

دنیای اقتصاد-تبریز: مصطفی صحرایی در مراسم روز جهانی استاندارد خاطر نشان کرد: انتخاب یک واحد نمونه ملی و ۱۳ واحد نمونه استانی از آذربایجان شرقی نشان از توجه واحدهای تولیدی استان به کیفیت و ارتقا تولید است و مرغوبیت تولیدات ساخت آذربایجان شرقی را نشان می دهد.
وی اضافه کرد: واحدهای آلاکس ایران کیش، فولاد ماهان تبریز، سیم و کابل تبریز(سیمکات)، آرمان ایمن ایرانیان، آذرنان نظری(واحد۱)، آذر سیم ماهان، شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی، سیمان صوفیان، آدوپن پلاستیک پرشین، تک پلاست نور آذربایجان، نفت پاسارگاد واحد تبریز، کلرپارس و بستنی اطمینان آذرگل به عنوان واحدهای نمونه استانی و شرکت هافمن به عنوان واحد نمونه ملی برگزیده شدند.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر