سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران ۱۴۰۱ (IEE)

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات ؛ بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران ۱۴۰۱ (IEE)به مدت چهار روز (از ۲۹ آبان لغایت دوم آذر ماه ۱۴۰1) در ۱۱ سالن نمایشگاهی به وسعت ۵۰ هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ عصر دایر شد.
در نمایشگاه بیست‌ودوم، ۳۵۰ شرکت داخلی و ۲۲ نماینده شرکت‌های خارجی از ۹ کشور جهان شامل چین، ترکیه، ایتالیا، آلمان، فنلاند، ژاپن، کره‌جنوبی، اسپانیا و جمهوری چک حضور داشتند. در نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران، کالاهایی در بخش‌های روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه شده و در معرض دید عموم قرار گرفت.


مصاحبه دکتر ناصر فخاری مدیرعامل سازمان در غرفه سیمکات

در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران رخ داد:
به گزارش روابط عمومی سازمان اقتصادی کوثر امروز ۱ آذرماه ۱۴۰۱ دکتر ناصر فخاری مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان اقتصادی کوثر از غرفه شرکت سیمکات در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق تهران ۱۴۰۱ (IEE) بازدید کرد.

بازدید تعدادی از صاحبان صنایع بزرگ تبریز در معیت جناب حاج آقا کریم مردانی آذر از کارخانه سیمکات

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات روز یکشنبه ، بیست و دوم آبان ماه تعدادی از صاحبان صنایع بزرگ تبریز در معیت جناب حاج آقا کریم مردانی آذر بزرگ مرد خیر و نیکوکار ، نام آشنا و امپراطور مدرسه سازی ایران و جهان از شرکت سیم و کابل تبریز (سیمکات) بازدید و جمع صمیمی کارگران و مهندسین این شرکت را مورد تشویق خود قرار دادند.
جناب آقای مهندس قاریزاده مدیریت محترم عامل شرکت در انتهای این برنامه پرشور، با تقدیم یک لوح سپاس و دسته گل از مقام ارزشمند و اسطوره ای جناب حاج کریم مردانی آذر تجلیل کردند.

تعامل شرکت سیم و کابل تبریز با دانشگاه - مطالعه موردی

بنا به گزارش روابط عمومی شرکت تولیدی سیم وکابل تبریز (سیمکات)
جلسه ارائه پایان نامه دوره کارشناسی ارشد آقای مهندس معراج حیدری دانشجوی رشته مهندسی صنایع با عنوان ( ارائه یک مدل ترکیبی ANP و Fuzzydematel ) در تصمیم گیری چند شاخصه برای شناسایی و اولویت بندی کاهش هزینه زنجیره تأمین پایدار سیم و کابل های تولیدی در شرکت سیم و کابل تبریز (سیمکات)
بنابه اعلام رئیس روابط عمومی شرکت سیمکات در تاریخ 1401/08/18 با حضور استاد راهنما جناب اقای دکتر کماری علائی و نیز مدیریت محترم عامل ، مدیران ، کارشناسان واحد های تحقیق و توسعه ، تولید و عملیات ، بازرگانی و کنترل تضمین و کیفیت برگزار و مقرر گردید نتایج پایان نامه مذکور مورد تحلیل قرار گرفته و نسبت به موارد پیشنهادی قابل بهبود آن ، برنامه های عملیاتی اجرا گردد.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر