سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


شرکت صادرات محور سیمکات مرزها را در نوردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات ، چهاردهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان ، زیر ساخت و انرژی اربیل – عراق از 29 شهریور تا 1 مهر ماه 1401 توسط گروه نمایشگاهی Sofuar در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی اربیل برگزار شد. در این نمایشگاه که شرکت سیمکات با ایجاد غرفه حضور فعال و موثری داشت شرکتهایی از کشور های ایران ، ترکیه ، چین ، ایتالیا ، اربیل ، عراق ، در حوزه های مختلف زیرساختی و ساختمانی و انرژی حضور داشتند.
تعداد بازدید کنندگان تخصصی از غرفه سیمکات در این نمایشگاه قابل توجه بوده و دو نفر از همکاران بازاریابی و فروش به همراه نمایندگان اقلیم کردستان عراق در غرفه پاسخگوی بازدیدکنندگان داخلی و خارجی بودند ، شایان ذکر است چند قرارداد فروش محصولات صادراتی مهم نیز منعقد گردید.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

یازدهمین نمایشگاه صنعت برق، که در تبریز شروع بکار نمود

روابط عمومی شرکت سیمکات :
یازدهمین نمایشگاه صنعت برق، که در تبریز شروع بکار نمود مخابرات و صنایع وابسته استان های آذربایجان شرقی و غربی، تهران، خراسان رضوی، اصفهان، شیراز، سمنان، کاشان، البرز، زنجان و قم شرکت کردند.
در این نمایشگاه نمایندگی شرکت سیمکات (تکنو الکتریک)حضور جدی داشتند ، انواع سیم و کابل، موتور برق، موتورهای ژنراتورهای دیزلی و گازسوز، باتری، چراغ ها و پروژکتورها، تابلوهای اتوماسیون، برق صنعتی، کلید، پریز، پست های پیش ساخته، تابلوهای فیکس فشار متوسط، تابلوهای فشار ضعیف، ملزومات روشنایی، رله های الکترونیک، نمایشگرهای تابلویی، مفصل های رزینی و تجهیزات کاتریک به نمایش گذاشته شده بود.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

استاندار آذربایجان شرقی در دومین سفر خود به کشورهای همسایه

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات :
استاندار آذربایجان شرقی در دومین سفر خود به کشورهای همسایه پس از سفر به جمهوری آذربایجان، در رأس هیأتی متشکل از فعالان اقتصادی و تجاری استان، عازم ارمنستان شد.این سفر در راستای استفاده از ظرفیت‌های مرزی و توسعه مناسبات بین‌المللی استان و براساس اختیاراتی که دولت در این رابطه به استان‌های مرزی داده است، انجام گردید.
ایشان اظهار داشتند توسعه روابط با کشورهای همسایه و حضور فعال در بازارهای منطقه جزو سیاست‌های اصولی و راهبردی دولت سیزدهم در حوزه دیپلماسی است و آذربایجان شرقی با قرار گرفتن در همسایگی چند کشور مهم منطقه، سهم بسزایی در تحقق این سیاست‌ها دارد.
در این برنامه که جناب آقای مهندس قاریزاده مدیریت محترم عامل شرکت سیمکات نیز حضور داشتند برگزاری همایش‌های اقتصادی و تجاری، نشست‌های مشترک میان مسئولان حوزه‌های گمرکی، دانشگاهی و گردشگری، نشست‌های تخصصی با حضور فعالان اقتصادی و تجاری بخش خصوصی دو طرف و بازدید از چند مرکز صنعتی، تولیدی، فرهنگی و تجاری از دیگر برنامه‌های هیأت اعزامی استان در این سفر بود.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

در ادامه بازدیدهای دوره ای از شرکت های تابعه، حضور مدیرعامل و هیئت همراه از شرکت سیمکات

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات، دوشنبه مورخ 1401/06/07  دکتر محمد جعفری اناری مدیرعامل محترم هلدینگ کوثر صبا ، به همراه اعضای هیئت مدیره و معاونت ها، در ادامه بازدیدهای دوره ای از شرکت های تابعه، با حضور در شرکت سیمکات تبریز، ضمن بازدید از خطوط تولیدی سیم و کابل و اطلاع از آخرین چالش‌ها و گزارشات تولید، نشست‌هایی متعدد با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت سیمکات و دیگر مدیران برگزار و آخرین وضعیت تولید و فروش مورد بحث و بررسی قرار گرفت 
در پایان دکتر محمد جعفری اناری از تلاش های بی وقفه مدیرعامل و اعضاء هیئت مدیره و پرسنل محترم شرکت سیمکات تشکر و قدردانی نمودند.


سایر اخبار و رویدادها را از این قسمت مطالعه بفرمائید.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر