سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


دیدار با خانواده معظم شهدا بمناسبت سالروز رحلت حضرت ام البنین (س) -روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا

سالروز رحلت حضرت ام البنین (س) ؛ روزی كه در تقویم ما به عنوان " روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا" نام گذاری شده است.
ام البنین (س) بانوی ایثاگر كه اگر چه خود در دشت كربلا حضور نداشت، اما عطر ایمان، نگاه ولایتمدار، تفكر حسینی و شجاعت ایثارگری یك مسلمان معتقد را قطره قطره در كام فرزندانش نشاند و لاله صفت چنان بارشان آورد كه دشت تفتیده كربلا را همیشه تاریخ منقش به زیباترین مفاهیم همان شهادت كردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات به همین مناسبت و با هدف تعظیم و تکریم و بزرگداشت مقام شامخ شهیدان دوران دفاع مقدس مدیریت محترم عامل شرکت سیمکات به همراه مدیران شرکت از والدین عزیز سه نفر از شهدا منطقه دیدار و گفتگو کرده و با تقدیم لوح سپاس و هدیه معنوی از والدین آن شهیدان تجلیل بعمل اوردند.

بازدید دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند تبریز

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات، در راستای توسعه همکاریهای دانشگاه با صنعت و جامعه و همچنین انجام پژوهش‌های کاربردی، آشنایی با چالش‌ها و نیازهای صنعتی و رفع آن‌ها ، در روز چهارشنبه مورخه 14/10/1401دانشجویان این دانشگاه با بازدید از بخش های مختلف مانند سالنهای تولید ، با محصولات و دوره های مختلف آموزشی شرکت، آشنا شدند.
دانشگاه صنعتی سهند فعاليتهاي آموزشي و پژوهشی خود را از سال 1369 آغاز نموده است. هم‌ اكنون بعد از گذشت بیش از سی سال فعاليت آموزشي، دانشگاه در 2 رشته در مقطع کاردانی و 21 رشته در مقطع كارشناسي و 55 رشته در مقطع كارشناسي‌ ارشد و در 60 رشته در مقطع دكتري به فعاليت آموزشي خود ادامه مي دهد

بازدید دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان – تبریز

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات ، در این بازدید دانشجویان با بخش های مختلف مانند سالنهای تولید ، انواع محصولات و دوره های مختلف آموزشی شرکت، آشنا شدند.
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، دومین دانشگاه جامع استان آذربایجان شرقی می باشد.
این دانشگاه در سال ۱۳۶۷ در مساحتی بالغ بر ۱۲۰۰ هکتار و در ۳۵ کیلومتری جاده تبریز-مراغه تاسیس شده است. در این دانشگاه حدود ۷۰۰۰هزار دانشجو در هفت دانشکده، علوم پایه، فنی و مهندسی، الهیات و معارف اسلامی، فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر، علوم تربیتی و روانشناسی و دانشکده کشاورزی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری با استفاده از آزمایشگاه ها و کارگاه های پیشرفته و اساتید فرهیخته گروه های آموزشی و پژوهشی در حوزه های مختلف مشغول به تحصیل و تحقیق می باشند ، در حال حاضر این دانشگاه دارای ۲۷۴ عضو هیئت علمی و ۲۰۰۰ دانشجوی تحصیلات تکمیلی است و با توجه به وجود پتانسیل بالا و توانمندی های مطلوب علمی آموزشی در دانشگاه، همکاری در چندین پروژه مربوط به مطالعات لرزه ای بناهای تاریخی با همکاری دانشمندان دانشگاه kanazawa ژاپن و پروژه های بین المللی با همکاری آژانس بین المللی bbca کشور ایتالیا انجام یافته است، که از فعالیت های بین المللی این دانشگاه با سایر موسسات علمی و دانشگاهی های خارج از کشور به شمار میرود.
این دانشگاه در سال ۱۳۹۷ رتبه ۲۰ در میان چهل دانشگاه ایرانی حاضر در سیستم رده بندی تایمز را کسب نموده است، همچنین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بر اساس رتبه بندی ( نیچر ایندکس) رتبه ۶ را در بین ده دانشگاه برتر ایران بدست آورده است.

بازدید شرکت فلات قاره ایران

روز یکشنبه مورخه 27/09/1401 شرکت سیمکات افتخار میزبانی مشاوران محترم جناب آقای دکتر فخاری ، ریاست محترم سازمان اتصادی کوثر به سرپرستی جناب آقای نداف و مدیران ارشد شرکت فلات قاره ایران ، خانم مهرابی مدیر دانش بنیان شرکت هلدینگ کوثر صبا که در محل کارخانه تبریز حضور داشتند.
میهمانان عزیز ضمن بازدید از خطوط تولید و آزمایشگاه کارخانه تبریز و تبادل نظر فنی با مدیران ارشد شرکت ، در جلسه ای با حضور مدیریت محترم عامل تعاملات آتی شرکت سیمکات را با شرکت فلات قاره ایران بحث و گفتگو کردند.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر