سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


حضور شرکت سیمکات در نمایشگاه توانمندی های صادراتی 1402 پنجمین نمایشگاه ایران اکسپو ( Iran Expo 2023)

شرکت سیمکات در پنجمین نمایشگاه ایران اکسپو که در تهران برگزار شد حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی شـركت سیمکات ،پنجمین نمایشگاه توانمندی صادراتی جمهوری اسلامی ایران با حضور حدود ۷۵۰ شرکت داخلی و با عرضه ۱۲ گروه کالایی از جمله محصولات دانش‌بنیان، تجهیزات پزشکی، لوازم خانگی، صنعت، مواد غذایی، پتروشیمی، ساختمان، صنایع دستی، خدمات فنی و مهندسی و ... با هدف افزایش مقاصد و گروه کالاهای صادراتی برگزار گردید .
مراسم افتتاحیه این نمایشگاه، صبح روز یکشنبه مورخه 17/02/1402 با حضور رئیس جمهوری ایران در سالن اجلاس سران برگزار شد .
ریاست محترم جمهوری ضمن قدردانی از برگزار کنندگان این نمایشگاه که با هدف گسترش همکاری میان فعالان اقتصادی کشورمان و دیگر کشورها به ویژه کشورهای همسایه و منطقه ترتیب داده شده بود اظهار داشت: این نمایشگاه که بعد از چندین سال وقفه به دلیل شیوع کرونا برگزار شده، زمینه خوبی برای شناخت ظرفیت‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران و در کنار آن آشنایی با ظرفیت‌ها و نیازها ی متقابل کشورهای دیگر است.
در میان این شرکتها ، * شرکت سیم و کابل تبریز * نیز با حضور فعال و گسترده خود در راستای توسعه بازار صادراتی برای کشورهای مقصد ، جذب سرمایه گذار خارجی (joined venture ) ، شناساندن پتانسیل های شرکت و معرفی محصولات ، با شرکتهای خارجی مختلف از جمله بازدید کنندگان از کشورهای چینی ، سفارت سوئیس ، کشورهای آفریقایی و عربی به مذاکره و گفتگو پرداخت. با توجه به پتانسیل نمایشگاه در زمینه توسعه صادرات انتظار میرود تعدادی از کشورها برای برقراری مبادلات فی مابین با شرکت سیمکات رغبت نشان دهند.


تقدیر سرپرستی بانک صادرات استان آ.شرقی از شرکت سیمکات

حضور و تقدیر ریاست محترم سرپرستی بانک صادرات استان از مدیریت شرکت سیمکات

ریاست محترم سرپرستی بانک صادرات استان ، رئیس بانک ، رئیس تسهیلات بانک پس از بازدید از خطوط تولیدی شرکت در دفتر مدیریت حاضر شده و آمادگی کامل خود را مبنی بر ارائه تسهیلات و خدمات بانکی در راستای برنامه های توسعه ای سال 1402 به شرکت سیمکات ، بیان نموده و در آخر جلسه لوح سپاس و تقدیر بانک را تقدیم مدیر عامل محترم شرکت جناب آقای مهندس قاریزاده نمودند.

بازدید پارک علم و فن آوری از شرکت سیمکات

بازدید دانش بنیان از شرکت سیمکات
به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات روز سه شنبه مورخه 12/02/1402 آقایان پور سعیدی ، شکاری ، گل محمدی ، افکاری و خانم دکتر مختار پور و آقای مهندس مددلو و خانم مهندس نیک نام از پارک علم و فن آوری ، شرکت اندیش بنیان ایتوک و اساتید دانشگاه تبریز از سان های تولیدی شرکت سیمکات بازدیدنموده و سپس جلسه ای جهت بررسی طرح ها و امکان سنجی همکاری ها انجام گرفت.
در ادامه جلسه اساتید دانشگاه تبریز با معرفی همکاران ، رشته تخصصی ، طرح ها و زمینه های همکاری را در قالب یک طرح پروپوزال تحت عنوان (بهبود عایق PVC با افزودن نانو کامپوزیت های سیلیکونی) که خاصیت هایی چون افزایش هدایت الکتریکی ، کاهش خوردگی ، ضد گرد و غبار ، آب گریزی ، خود تمیز شوندگی و ... مطرح کردند که با استفاده از تکنولوژی نانو به عنوان تکنولوژی نوآورانه و دانش بنیانی جهت رشد و افزایش کیفیت محصولات تولیدی بیان کردند.

*بازدید توزیع برق تبریز از شرکت سیمکات*

اسماعیل نژاد (تهیه کننده شبکه یک) رسالی (معاونت خدمات مشترکین برق تبریز) از شرکت سیمکات بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات ، با توجه به همکاری شرکت با شرکت توزیع برق تبریز در مدیریت مصرف سال 1401، و با توجه به درخواست سوخت از سامانه فراورده های نفتی، که اعلام کرده بوده اند، سوخت برحسب کارکرد ژنراتورها شامل انها می شود، با هماهنگی قبلی مقرر گردیده بود جهت پایش کارکرد ژنراتورها و نحوه همکاری در اوج بار و مدیرت مصرف، بر روی ژنراتورهای فعال کنتور نصب شود.
با توجه به اینکه در سال 1401 شرکت سیمکات در پیک بار و مدیریت مصرف همکاری خوبی داشته، و شامل طرح تشویقی و تخفیف همکاری شده است. در تاریخ 11/02/1402، آقایان مهندس رسالی (معاونت خدمات مشترکین)، دکتر واحد(ریس شبکه امور برق ائل گلی)، دهقان، سیف الهی، علی پور، (کارشناسان شرکت توزیع) و خانم مهندس نظری روابط عمومی شرکت توزیع تبریز، در شرکت سیمکات حضور یافته و از نیروگاه و کنتورهای نصب شده بازدید کردند. و با توجه به ساخت مستند توسط شبکه یک سیما از نیروگاه های برق و مدیریت مصرف با پیشنهاد شرکت توزیع، در این بازدید، تهیه کننده شبکه یک سیما آقای اسماعیل نژاد و چند تن از همکاران، در شرکت سیمکات حضور یافته و بعد دیدار با آقای مهندس قاری زاده، از نیروگاه بازدید، و از نحوه همکاری در مدیریت مصرف و نحوه پایش آنها مستند کوتاهی تهیه کردند.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر