سیمکات در یک نگاه


شرکت سیمکات در سال 1353 با هدف تولید انواع سیم و کابل، تأسیس و پس از طی بیش از 4 دهه مراحل رشد و توسعه، اکنون به یکی از شرکت‌های بزرگ و فعال در زمینه طراحی و تولید انواع سیم و کابل تبدیل شده است. مدیریت و کارکنان این شرکت به‌منظور برآورده نمودن نیازها و انتظارات ذی‌نفعان‌ در جهت توسعه پایدار و خلق ارزش متمایز برای مشتریان، انجام به‌موقع تعهدات و تضمین کیفیت محصولات تلاش می‌کنند. اصل مشتری سالاری و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، باور قطعی و تثبیت شده مدیران و کارکنان این شرکت می‌باشد. شرکت سیمکات براساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم‌انداز متعالی خود و با توجه به ارزش‌ها، ضمن رعایت اصول و استانداردهای ملی و بین‌المللی و با بهره‌مندی از پرسنل با تجربه و متخصص، امکان تولید انواع مختلف سیم و کابل، گرانول PVC، مفتول آلومینیوم و مس را دارا می‌باشد.


محصولات ویژه


برگزاری مراسم تجلیل از واحدهای نمونه استاندارد استان آذربایجان شرقی

همزمان با روز جهانی کیفیت، مراسم تقدیر و معرفی واحدهای نمونه ملی و استانی در استان آذربایجان شرقی به همت اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی، با حضور نماینده معظم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه محبوب تبریز حضرت آیت اله دکتر آل هاشم و استاندار آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر عابدین خرم و مدیران واحدهای صنعتی و عموم کارکنان و کارشناسان اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی برگزار شد.
در این مراسم سرپرست اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی جناب آقای دکتر صحرائی ضمن عرض خیر مقدم حضور میهمانان، به اهمیت و جایگاه استاندارد در تولید و کیفیت و بیان عملکرد کارشناسان در راستای بهبود تولیدات واحدهای صنعتی و منتخب شدن یک واحد ملی و سیزده واحد استانی اشاره کردند که شرکت سیم و کابل تبریز ( سیمکات ) نیز بعنوان واحد نمونه استانی استاندارد استان آذربایجان شرقی انتخاب گردید.
در ادامه امام جمعه تبریز حضرت آیت اله دکتر آل هاشم ضمن قدردانی از عملکرد و نظارت اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی و تولید محصولات با کیفیت واحدهای صنعتی و رعایت استانداردها، به اهمیت و الزام نظارت بر اجرای استانداردهای مدون و مصوب از سوی نهاد مربوطه و بالا بردن کیفیت تولید در واحدهای صنعتی اشاره نمودند.
در پایان مراسم نیز تصاویر و فیلم های روند تولید و اجرای استانداردها توسط واحدهای صنعتی به نمایش درآمد.

روابط عمومی و اطاع رسانی شرکت سیمکات

مدیر اعتبار سنجی بانک شهر استان در بازدید از سیمکات :

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمکات : مدیران ارشد بانک شهر در بازدید از شرکت ، از فعالیت‌های این مجموعه و تحولات آن مطلع شده ، در این بازدید که با حضور مدیریت محترم عامل ، عضو موظف هیئت مدیره ، مدیران مالی و سرمایه‌گذاری حضور داشتند طی جلسه‌ای ضمن پخش تیزر شرکت ، مدیرعامل گزارشی از تاریخچه ، تحولات ، اهداف ، برنامه‌ها و سیاست‌های ابلاغی بالادستی ، دستاوردها و بهبودهای صورت گرفته در زمینه‌های مالی ، توسعه بازار داخلی و صادراتی ، تنوع محصول ، نوآوری سیستم‌های یکپارچه مدیریت ، تقدیرنامه چهار ستاره تعالی و پیشرفت سازمانی ارائه نمودند.
جناب آقای ثانی مدیر امور اعتبارسنجی بانک شهر طی سخنانی از تحولات بسیار مثبت ایجاد شده طی چند سال گذشته در مجموعه سیمکات ابراز خرسندی نموده و آمادگی بانک را برای همکاری‌های پایدار اعلام نمودند.

انتخاب یک واحد نمونه ملی و ۱۳ واحد نمونه استانی استاندارد از آذربایجان شرقی

سرپرست اداره کل استاندارد آذربایجان شرقی گفت: در سال جاری و همزمان با روز جهانی استاندارد یک واحد نمونه ملی و ۱۳ واحد نمونه استانی استاندارد از آذربایجان شرقی برگزیده شدند.

دنیای اقتصاد-تبریز: مصطفی صحرایی در مراسم روز جهانی استاندارد خاطر نشان کرد: انتخاب یک واحد نمونه ملی و ۱۳ واحد نمونه استانی از آذربایجان شرقی نشان از توجه واحدهای تولیدی استان به کیفیت و ارتقا تولید است و مرغوبیت تولیدات ساخت آذربایجان شرقی را نشان می دهد.
وی اضافه کرد: واحدهای آلاکس ایران کیش، فولاد ماهان تبریز، سیم و کابل تبریز(سیمکات)، آرمان ایمن ایرانیان، آذرنان نظری(واحد۱)، آذر سیم ماهان، شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان شرقی، سیمان صوفیان، آدوپن پلاستیک پرشین، تک پلاست نور آذربایجان، نفت پاسارگاد واحد تبریز، کلرپارس و بستنی اطمینان آذرگل به عنوان واحدهای نمونه استانی و شرکت هافمن به عنوان واحد نمونه ملی برگزیده شدند.

بازدید مدیران ارشد موسسه حسابرسی مفید راهبر از شرکت سیمکات

پیرو هماهنگی‌های قبلی مدیران ارشد موسسه حسابرسی مفید راهبر آقایان دکتر اسکندری ، شمس و جعفری در مورخه 19/07/1402 با حضور در شرکت سیمکات طی جلسه‌ای با اعضأ محترم هیئت مدیره ، کمیته ریسک و کمیته حسابرس داخلی شرکت در محل دفترکار مدیریت محترم عامل از نزدیک در جریان فعالیت‌های شرکت در ابعاد مختلف اعم از تولید ، فروش ، صادرات ، حسابرسی و اقدامات بهبود در راستای اهداف و استراتژی‌های سازمانی قرار گرفتند.
در این جلسه مدیرعامل محترم شرکت به مدت ۲۰ دقیقه فعالیت‌های ۸ ماهه اول سال مالی ۱۴۰۱ را نیز پرزنت نموده به روسای کمیته‌های ریسک و حسابرسی به بیان اقدامات و بهبودهای صورت گرفته پرداختند . آقای دکتر اسکندری نیز در این جلسه به تشریح مباحث مدیریت استراتژی اشاره و توجه به نکته نظرات و مشورت خبرگان داخل سازمان را در برنامه‌ریزی و پیشبرد اهداف موثر دانستند.
در ادامه جلسه آقای دکتر شمس و دکتر جعفری از فعالیت‌ها و بهبودهای صورت گرفته طی چند سال اخیر در مجموعه سیمکات را با ارزش و قابل تحسین عنوان نموده و جناب آقای مهندس قاری‌زاده نیز از تلاش‌ها و زحمات تیم حسابرسی تقدیر نموده و تعامل بیشتر با مدیران عامل را برای تسهیل و تسریع در فرایند رسیدگی و بازرسی مهم عنوان نموده و آمادگی مجموعه را برای همراهی در این رابطه اعلام داشتند.

شرکت‌های سازمان اقتصادی کوثر